| KittyMe a întrebat:

Hey,guys!winking
Are cineva Samsung Galaxy Mini 2?
Daca da as vrea sa stiu cat de bun este, daca sunteti multumit de calitatea fotografiilor pe care le face, daca merg bine aplicatiile etc.
Astept parerile voastre! ^_^

Răspuns Câştigător
| ByL a răspuns:

A avut un prieten e destul de bun face poza frumoase si clare.e bun calitate/pret funda?

| KittyMe explică (pentru ByL):

Tu vei primi funda! Dar mai am o intrebare... Tine mult? Adica sa nu cumva sa-l iau si dupa ma trezesc dupa 1 an ca e praf straight face

3 răspunsuri:
| Bica1453 a răspuns:

Este foarte bun merita folosit vot/funda

| KittyMe explică (pentru Bica1453):

Scuze dar raspunsul tau nu a fost indeajuns de clar. Iti multumesc oricum! O zis buna sa ai!winking