| edy45svmag a întrebat:

Hey! Imi puteti recomanda un telefon bun la pret accesibil? Vreau sa imi iau unul dar nu mai mult de 750 ron!

Răspuns Câştigător
| Gabi1999 a răspuns:

Samsung Galaxy S3

http://www.altex.ro/......tooth-blue

3 răspunsuri:
| AGirlWithDreams a răspuns:

Iti poti cumpara Nokia lumia 630 sau Samsung galaxy trend plus sau alview p6 life

| Bmth_Emi_1996 a răspuns:

Da uite la mana a doua iti iei un HTC m7 ....Sunt extraordinar de bune, si la mana a doua sunt sub 750, eu mi-am luat mai demult de pe olx m8 cu toate accesoriile si e super performant, nu era nimic stricat la el.
Poti cere livrare cu verificare, daca nu iti convine il returnezi in 3 zile si este si ultima fita m7... uita-te si la rewiev-uri pe youtube.

| edy45svmag explică (pentru Bmth_Emi_1996):

Multumesc mi ai fost de ajutor pacat ca nu am asteptat pana venea raspunsul tau ca daca mai asteptam funda era a ta! Multumesc pentru ajutor.