| Aleqa a întrebat:

Hey. Mi-am luat de curand alt telefon si mi-am luat si Whats App-ul. Problema e ca am vrut sa schimb numele cuiva din lista de contacte si am pus 2-3 emoticoane si nu ma lasa sa schimb numele cu motivul "nume prea lung". Am incercat sa pun numai un emoticon si s-a intamplat la fel.
Ce pot face? Multumesc. Sarbatori fericite!

1 răspuns:
| Munteanu_Paul_Andrei_2000 a răspuns:

Pune numele nu mai mult de 5 litere. Daca si atunci nu merge, sterge tot ce e pe cardul sd (daca il ai). Daca nu da roade nici asta, dezinstaleaza aplicatia si instalea-zo inapoi. Sigur iti vei rezolva problema!