| AandreiAndreI a întrebat:

Am si eu o problema cu Facebook-ul... Acum cateva luni am luat un virus pe telefon ( si cred ca a vrut sa imi sparga contul) si Facebook-ul mi-a cerut sa imi pun alt nume. Si am pus din greseala de 3 ori "Andrei", si am vazut ca pot dupa 60 de zile sa il schimb, bun, Acum cateva zile, am incercat sa il schimb, si nu stiu de ce, nu ma lasa, chiar daca au trecut 60 de zile. Si le-am dat acolo raport sau nu stiu cum se numeste, si am primit o notificare in care pot sa imi pun numele dorit. SI imi cerea si un "ID" si sub "id", intr-o paranteza scria (daca puteti sa puneti intr-un format JP...si de aici nu stiu cum era) si am pus o poza. rolling on the floor. Si acum am primit alta notificare, am facut acelasi lucru, si astept sa 6 ore si ceva. Cum pot sa fac sa imi recuperez contul? (cei de la Facebook spun ca inca lucreaza. Helppppppppppp plss sad

3 răspunsuri:
| Tpufan123 a răspuns:

Mai bine îți faci alt cont sau resetează-ți parola, de obicei când resetezi parola lucruril ar trebui sa revină la normal pentru ca îți verifica profilul...

| AandreiAndreI explică (pentru Tpufan123):

Pai nu pot sa intru pe cont... sad nu pot sa fac nimic, imi arata pur si simplu ca, contul meu e dezactivat ptc ei lucreaza la el etc...

| Tpufan123 a răspuns (pentru AandreiAndreI):

Fa-ti alt cont.