| An0n1m34 a întrebat:

Hey! Nu stiu ce se întâmpla da nu mai pot sa descarc aplicații pe iPhone, intru pe app Store caut aplicația și după ce dau pe descărcare îmi apare o rotita care și învârte in continuu și chiar nu stiu ce sa fac

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai datele pornite? Ai wifiul deschis? Altfel daca nu ai net cum sa descarci, rotita aia se tot invîrte ca nu gaseste rețea de net sa se conecteze, porneste wi fi ul si datele si vei vedea ca se va descarca rapid.

| vinothkb a răspuns:

Awasome Applications and very nice

zapya for pc zapya for pc
tubemate for pc tubemate for pc