| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor. Aș vrea să îmi cumpăr un telefon Samsung dar nu mă pot decide ce să aleg, care să fie și unul bun.
Păreri? Plus informații!

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Suma maximă?

| GabiDumitrescu a răspuns:

Zi-ne ce Samsung vrei si iti recomandam unul non-Samsung de doua ori mai bun in banii aia! big grin

| Frank51 a răspuns:

S10, pentru ca arata bine si merge bine, duh.

| Bizon95 a răspuns:

Seria Note este De Lux... daca iti permiti
altfel e seria S care e "Lead Ship" (nava amiral), de la S6 in sus toate sunt FOARTE bune (s5 a fost doar bun s4... nu prea)

deci iti recomand un S8+... in momentul asta pe OLX e 1100lei

DAR, ORICE TELEFON AI LUA, DE ORIUNDE, TINE MINTE 2 LUCRURI:

2. placa video a telefonului se verifica cu aplicatia Antutu, NU conteaza ce scor scoate, atat timp cat merge pana la capat

1. TOT restul se verfica formand urmatorul numar de telefon:
*#0*#
(steluta, diez, zero, steluta, diez)
asta te v-a baga in meniul de service/test al telefonului Samsung (TOATE telefoanele Samsung au asta) si de acolo poti testa toate chestiile din telefon (touch screen, senzori, culori, ecran, etc.)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Samsung note 10

| patrik986 a răspuns:

Dacă ne-ai zice un buget ar fi super. Nu cred că ți-e tot una dacă dai 4000 de lei sau 1000 de lei

| RedNightmare a răspuns:

A50!

| JulesDC a răspuns:

Eu am s7 edge si e foarte bun, accesibil la pret si merge foarte bine desi e "in varsta". E si rezistent la apa, marginile curbate te incurca in caz ca il scapi, trebuie sa iti iei o husa din aceea 360 si folie de sticla si totul e ok

| lorredana9522 a răspuns:

S10 -s10 plus, acum depinde si de buget happy