| SwizZ a întrebat:

Am şi eu o întrebare: Dacă sunt pe Orange, pe abonament şi am acumulate puncte Thank You, pot achiziţiona accesorii din magazinul lor FĂRĂ să prelungesc contractul cu ei?

Ştiu că la achiziţionarea unui telefon cu aceste puncte, este necesară prelungirea contractului şi vreau să ştiu dacă se aplică şi la accesorii.

Thanks!

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Da, poti achizitiona accesorii prin programul Orange Thank You fara prelungire contractuala.

O zi buna,
Orange Helper