| Alexa920 a întrebat:

am si eu un Samsung galaxim s3 mini si am pierdut cablu de date care de obicei imi luam muzica din calculator. stiti o alta metoda unde pot lua muzica cand sunt pe telefon. sau macar un sit de unde pot descrca Bluetooth in pc ca sa fac conexiunea cu el vreau urget :*

2 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Pai poti sa iti downloadezi, exista aplicati incare poti sa iti downloadezi de pe youtube sau poti sa iti downloadezi de pe siteuri de mp3.

| Edison_Alexander_1998 a răspuns:

Poti sa-ti pui cardul micro sd intr-un adaptor si sa-l introduci in pc
poti sa cauti din telefon pe google : download... si vei gasi niste siteuri