| Ely3434 a întrebat:

:* Am un Nokia Lumia 520 si am ca ton de apel o sonerie laughing) Am încercat sa-mi pun o melodie dar nu stiu cum happy Cine îmi poate spune mai detaliat? big grin Dau fundita pentru cel mai bun răspuns :*

4 răspunsuri:
| Anonym985544 a răspuns:

Trebuie sa il conectezi la calculator prin cablul USB care vine cu telefonul si muti melodia din folderul ''Music'' sau cum se cheama cel in care ai muizca, si il muti in folderul ''Ringtones''

| Andreea2013 a răspuns:

Normal, e foarte usor!

| Cata_Catalina_1990_m5sq a răspuns:

Intri la setari si dai la ton apel, iar de acolo iti alegi melodia dorita.