| RainbowSplash a întrebat:

Hey,TPU! Am un Samsung Galaxy S4, si nu stiu de ce, dar de cateva zile nu mai pot sa intru pe Google Magazin Play.Intru pe aplicatie, dupa care iese imediat și primesc un mesaj ca 'Magazin Play nu raspunde'. Stiti ce ar trebui sa fac sa pot sa intru din nou?

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Poti sa mergi in application manager si de acolo sa ii dai disable, dezinstalezi toate update-urile daca e cazul si apoi ii dai enable.

Daca nu merge... atunci va trebui sa il aduci la setarile din fabrica. Dar nu uita, sa iti faci backupurile de rigoare.

1 răspuns:
| hasiuc a răspuns:

Dai resetare la starea de fabrica, is atatia virusi pe net