| belabibi a întrebat:

Care telefon vi se pare mai ok dintre HTC desire c si Allview P5 mini?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

CATEGORIC Allview P5 mini, deoarece este mai performant.

Vezi COMPARAŢIA şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmland.ro/compara/4215

| adrianbestboy98 a răspuns:

Eu îţi recomand HTC despre, pentru că Allview e făcut de români şi nu e bun, ştiu cum e să ai produse româneşti, şi tabu meu e românesc şi nu sunt mulţumit

| belabibi explică (pentru adrianbestboy98):

Nu orice e romanesc e rau straight face

| radu75 a răspuns:

Nu e romanesc,nu intelegeti asta? e doar un brand romanesc. allwiew e brandul,ei creeaza un telefon pe hartie,specificatii,design,caracteristici,ce fel sa fie ecranul,ce sistem de operare sa foloseasca,apoi toate datele aste sunt trimise in china la un concern si aia fac telefoanele sa stiti,la fel cum sunt facute si Samsung,LG,HTC s a m d. sa ne fie clar,nu sunt facute in Romania, dar sunt gandite de o echipa de romani din Brasov care sunt detinatorii celui mai bun antivirus, bit deffender, ma rog, printre cei mai buni. deci e un brand bun