| InnaXO a întrebat:

:*! Ce telefoane imi recomandati ( android ) cu camera de 5MP + camera frontala, 3G, ecranul de min 4 inch, si sa nu coste mai mult de 11 milioane ( la liber, desigur ). Eu ma gandeam la Lg Optimus L7 thinking Ce parere aveti? Multumesc mult de tot. Fundita! big grin

2 răspunsuri:
| COOLboY a răspuns:

Mai bine iti iei un Samsung Galaxy S Advance! LG e naspa la soft (are lag). Iar ecranul de 4.3 inchi nu prea corespunde cu restul hardware, in plus, e prea mare. S Advance are un ecran Super AMOLED de 4.0 inch, o camera de 5mp cu blitz LED, un procesor dual-core 1Ghz cu Mali400MP GPU (ca si cel de la Galaxy S2/S3, adica iti merg toate jocurile). Pretul acestui telefon este de 1150 de lei, la liber. Nu zic ca LG Optimus L7 nu e bun, dar iti recomand Samsung, e lider la telefoane. Oricum, tu alegi!

| InnaXO explică (pentru COOLboY):

Da, m-am gandit si eu la Samsung Galaxy S Advance. Dar de Sony Xperia Arc ( sau S ) ce parere ai?