| Cosmin_8719 a întrebat:

Mi-am pierdut de curand telefonul si as` vrea sa-l gasesc.Cum as` putea? Am cont pe google play si am auzit ca s-ar putea sa-l gasesc cu cont. Daca se poate ajutati-ma va rog.Dau funda.

6 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Cred ca tipu care ti-a gasit telefonul i-a dat un factory default si s-a sters orice cont de google din telefon. Numai daca telefonul este inca conectat la google poate fi gasit, dar asta e foarte putin probabil.

| Cosmin_8719 explică (pentru Jipa95):

Cum pot face asta?

| Cosmin_8719 explică (pentru Jipa95):

Cum poti face?

| Jipa95 a răspuns (pentru Cosmin_8719):

Adica i-a dat resetari din fabrica si s-a dus dracu orice din telefonul ala! nu il mai poti gasi!

| al3xander a răspuns:

Pai sunt mai multe metode, gasesti aici http://trendblog.net/......cking-app/
totusi daca ala il reseteaza mai greu ca sa mai reusesti vreo ceva.

| shannygelu a răspuns:

Daca ai imei ul te duci la politie si il declare pierdut sau furat ei s ar putea sa ti gaseasca telefonul