| ilcmty a întrebat:

Vreau sa-mi descarc pe telefon Pou si am inteles ca telefonul are nevoie de sistem android pentru joc, si am inteles ca am pe telefon sistem android. Si trebuie sa imi fac cont pe Google Play? Ca eu nu gasesc google play pe telefon...Se poate descarca Google Play? Si cum imi dau seama daca intre-adevar am sistem android pe telefon?

6 răspunsuri:
| JusticeForCraiova a răspuns:

Buna. Ce telefon ai? Daca nu stii intra in meniu setari telefon si dai la detalii telefon sau cum iti apare tie si scrie acolo.
In general google play sunt pe toate telefoanele care au android nu trebuie instalat. Si nu trebui sa ai cont pe google play ca sa descarci jocuri sau aplicatii.

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru JusticeForCraiova):

Trebuie sa ai cont pe Google Play ca sa descarci aplicatii!

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru JusticeForCraiova):

De ce razi? De prostia ta?

| AleWhatever a răspuns:

Ce telefon ai?

| Oancea_Ady_1972 a răspuns:

Pou