| aaallleeexxxaaannndddrrruuu999 a întrebat:

Parintii vor sa-mi cumpere un telefon nou, ce ziceți e mai satisfăcător un IPhone 6 decât un Samsung Galaxy S6 Edge? Vreau un o comparație din toate punctele de vedere, nu doar "Apple e cel mai bun!"(P.S. Mi se pare mai atractiv S6 Edge)

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S6 Edge (128GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ap4an7.php

Toate cele bune!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E greu cu iPhone ul.
E foarte scump sa il intretii.
Am dat 80 lei pe baterie + manopera.
Nu recomand.
Samsung For the Life.

| Alexander_Ionutzu_1976 a răspuns:

S6 edge, dc? Pentru ca:
Procesor octa-core 2100MHz+1500MHz
Camera foto 16mp (spate), 5 fata
3GB-RAM
Rezolutie:2560×1440
Si merge extrem de bene pe internet!
Sincer pe mine calitatile astea m-ar interesa la un telefon.
Mda sper ca te-am ajutat, funda?