| Larryssuck2003 a întrebat:

Telefonul meu ( S2 ) nu se mai aprinde absolut deloc, am fost cu el la reparat dar mi-a zis ca inainte imi dadea un refresh si imi mergea dar acum nu mai vrea...dar nu stiu cum pot sa fac ca sa salvez pozele din telefon pe calculator chiar daca nu merge....ma puteti ajuta? Dau funda ca intotdeauna

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai cum să "salvezi pozele din telefon pe calculator" dacă cei de la Service nu l-au reparat sad

N-am priceput de ce nu l-au reparat; ar fi trebuit să-l RESOFTEZE ( bănuiesc )...
Să mergi cu telefonul la ALT Service şi vezi o altă opinie!

Toate cele bune!