| Hollocause a întrebat:

Vine Craaaaaciunu si vreau un telefon Samsung >: 1.Samsung galaxy s2 2.Samsung galaxy s plus 3.Samsung galaxy advanced 4.Samsung galaxy star 5.Samsung galaxy s3(Nu prea il vreau da ma rog...) Care mi-l >recomandati?:" Fundaa :*

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cel care are ecran mai mic, alea cu ecran mare par destul de badarane si ocupa mult spatiu in buzunar, poti sa-l strici sau sa ii provoci o defectiune daca te apleci sa te incalti, etc.

| Hollocause explică (pentru mgtow):

Mai astept raspunsuriwinking

| Kattan a răspuns:

Depinde la ce il folosesti. Poti folosi cu incredere www.gsmarena.com pentru a vedea ce poate face fiecare telefon sau a compara doua modele.

| maryusmono a răspuns:

Eu iti recomand un Galaxy S2 pentru ca am schimbat multe telefoane pana sa il descopar. Este si avantajos la pret pe langa ce ofera si arata foarte bine.

Uite o sa iti recomand un site pe care il vei gasi la un pret bun si tot acolo vei gasi si parerile celor care l-au cumparat. In plus daca nu esti multumit de calitatea produsului il poti returna.

http://bit.ly/SOjz99

| sodobar a răspuns:

Eu mi-as lua un Samsung galaxy beam acela are proiector, este foarte misto

| COOLboY a răspuns:

Daca nu vrei Galaxy S3 atunci iti recomand Galaxy S2