| TheHobbitHere a întrebat:

vreau sa îmi iau un Nokia lumia 930, și as vrea părerile voastre în special de baterie ( am auzit ca tine foarte puțin ), acum am un Samsung galaxy express 2 si as vrea sa știu dacă durata de viață a bateriei este asemănătoare.
Funda!

Răspuns Câştigător
| AnimeStyle a răspuns:

Telefoanele nokya Lumia sunt cele Mai bune. Am Nokia Lumia 530 de 5 luni nu am problems cu el merge ca uns. Cele Mai bune telefoane sunt cele de la Nokia Pentru ca sunt facute de firma Microsoft si de acum in colo pe ele vor scrie pe telefoane Microsoft. Microsoft pe lângă Samsung e cel mai bun. Microsoft au facut: Windows, telefoane... Calculatorul. Man cumparati Nokia lumia 530 sau mai bun535 are maicamea ala e si mai bun este si mai mare si mai performant. sper sa iti placa ce am zis aici si sa nu iti cumperi Samsung. Funda?

2 răspunsuri:
| TheHobbitHere explică:

Oricum pe wp mergeam, m am saturat de lagurile Samsung urilor.

| AnimeStyle a răspuns:

Pai mai bine iti iei 535 durează 5.6
7 ore doar daca nu o folosesti... Sau si 930 e bun. Rezista. Iati Nokia lumia.