| Scarlett01 a întrebat:

SaluthappyCum vi se pare Nokia Lumia 710? As vrea sa-mi iau si eu asa ca nu vreau sa o dau in bara.Mie mi se pare destul de bunicel, cu exceptia bateriei care am auzit ca tine doar 1 zilaughing

Răspuns Câştigător
| AlexMrs a răspuns:

Ia-ti lumia frate! mi-am luat eu 710. e foarte bun. are navigatia aia :X prea tare. fara nevoie de internet. are o camera foarte buna. filmeaza extraordinar de bine. sunt multumit de el. + ca e pe windows phone, ceva la moda zic eu.Ti-l recomand. o sa fi foarte multumit de el!

| Scarlett01 explică (pentru AlexMrs):

Mersi pentru sfat...cred ca asa o sa fac, desi acum vreau sa-mi iau un LG p990 2x, dar asta ramane de vazut (app o sa fiu multumitabig grin)

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat