| oanaoana63 a întrebat:

HEY tPu! Vreau sa ma ajutati si pe mine! Maine trebuie sa aleg intre 2 telefoane ...Samsung galaxy s4 sau Htc One?

Răspuns Câştigător
| supermamici a răspuns:

Buna,
cu siguranta Samsung galaxy s4 vezi aici exact ce ai nevoie o comparatie intre s4 si one de la HTC.

http://timez.ro/......galaxy-s4/

6 răspunsuri:
| piTiCcu a răspuns:

Galaxy S4 pentru ca are un ecran mai mare, procesor mai mare, mai multe aplicatii folositoare, RAM-ul, noile functii din telefon etc.Succes!

| xXAlphaXx a răspuns:

Eu iti propun un S4, desi HTC-ul nu e departe ca performante:
http://www.phonearena.com/....../7597,7678

| Pepsy92 a răspuns:

HTC one e considerat unul dintre cele mai bune telefoane, chiar daca e putin mai slabut ca S4 si mai mic happy

| AriadnaTPU a răspuns:

Galaxy s4

| xxx8 a răspuns:

Ciao...daca tu iti doresti un telefon cu ecran mare si performante superioare atunci galaxy s4 este solutia dar daca vrei un telefon multimedia (adica poze excelente datorita celor 4 ultrapixeli si difuzoarele boom ) care sa aiba si un ecran foarte bun atunci HTC one estew solutia insa daca ar fi sa aleg eu atunci alegerea mea ar fi cu siguranta HTC onewinking

| MembruSeniorTPU a răspuns:

Ambele modele sunt doua dintre cele mai performante telefoane existente pe piata, dar ambele au plusuri si minusuri. O comparatie foarte buna intre Galaxy S4 si HTC One gasesti pe pagina urmatoare:

http://www.lumeadigitala.ro/Samsung-Galaxy-S4-sau-HTC-One-Greu-de-ales

Sper ca articolul recomandat sa te ajute sa faci alegerea corecta pentru tine.