| Gabrielhr69 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un Samsung galaxy s4 de pe okazii,second hand, si as vrea sa stiu cum sa fac sa nu-mi iau teapa si sa cumpar o replica, avand in vedere faptul ca telefonul imi va fi livrat din alt otas. Cum imi pot da seama daca telefonul este o replica sau nu in momentul in care ma uit pe site la oferta si imagini?

Răspuns Câştigător
| Rockat a răspuns:

Din poze nu poți fi sigur, până și pozele pot să fie luate de pe internet, eu zic să nu te riști, ci să cumperi de la cineva care te lasă să-l testezi.