| elenafrateș44 a întrebat:

Hey.Vreau să-mi cumpăr un iphone 6s replică și vreau să întreb.
are wi-fi?
are magazin play?
vorbesc în general, iphone replică au așa ceva?
nu vreau să aud comentarii negativa la adresa iphone urilor replică

1 răspuns:
| RobertMoon a răspuns:

Uite care e treaba cu iphone 6 replica, eu de multi ani ma ocup cu telefoane si stiu ce si cum.
Deci la iphone-urile 6 replica au android 4.4.2 cu interfata de iOS, in meniu dupa cum ai observat arata exact ca un iphone, cat si in setari. Wifi functioneaza, are magazin play si din punctul meu de vedere asta strica totul, este usor de deschis si sare in ochi daca observa cineva si nu stie despre ce este vorba, in rest arata ca un iphone obisniuit, dar cu specificatii mai slabe referitoare la camera si procesor. Nu iti recomand sa iti cumperi iphone 6/6s replica daca nu iti place magazin play ca si mie, ti-as recomanda cam la aceeasi bani un Samsung galaxy s6 replica care este identic vizual din toate punctele de vedere, deci nu te tradeaza nici sistemul, este android 5.0 ca la toate Samsung-urile lansate in ultima vreme, dar si aici dupa cum spuneam specificatii mai slabe, dar telefonul functioneaza decent, merge bine.
Daca vrei sa stii mai multe ma intrebi. Probabil daca nu ai mai avut iphone pana acum nu sti diferenta intre google play si appstore, cont icloud etc.winking