| elynasv a întrebat:

Hey! vreau sa-mi cumpar un iphone 4s de pe un magazin online.de pe care site imi recomandati sa-mi achizitionez si va rog sa-mi spuneti de ce.si asigurare unde i-as putea face? dau fundawinking ps sa nu aud comentarii de genul ca mai bine sa-mi cumpar galaxy s2! oscilez intre eMAG si discount-gsm

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Cumpara de la eMAG, sunt de incredere.

5 răspunsuri:
| NonEinstein a răspuns:

EMag.

| elynasv explică:

Eu vreau sa-l cumpar nou nout sigilat neverlocked

| axenterobert a răspuns:

Dintre variantele astea...E mai bine EMag, dar te sfatuiesc sa il cumperi de pe telefonultau.eu! e un site foarte ok, eu mi-am luat un Samsung galaxy gio si e excelent! 2 ani garantie, pachet standard, si multe altele! Baftaa!, p.s.puppy dog eyes fundita?

| elynasv explică (pentru axenterobert):

Si pe eMAG tot 2 ani garantie, pe alte site-uri am vazut ca ofera doar 1 an garantie.

| diana15092000 a răspuns:

EMAG ar fi un site bun. am luat un telefon Samsung de pe site si a fost foarte bun si functionabil, site-ul e emag.ro