| gubby a întrebat:

Heyy :*.Am si eu o problema cu telefonul. mai bine zis cu bateria, il pun la incarcat se incarca imi spune ca e full apoi dupa jum de ora se inchide straight face nu stiu ce sa-i fac. pareri? puppy dog eyes33 am nevoie urgent de raspunsuri :***. Multumesc.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Ori nu mai este buna bateria!
2.Ori are ceva telefonul la soft si nu merge el!
Succes!

| Lavinia7386 a răspuns:

Cred ca ai nevoie de o noua baterie.

| Iluzz a răspuns:

Bateria este dusa! trebuie sa iti cumperi alta bateriie! de preferinta una originala. apoi cand o folosesti prima oara sa nu uiti sa o formatezi! uite aici un site de unde sa iti cumperi.si e foarte ieftin! Succes http://www.cel.ro/acumulatori/

| Rebeccahx67 a răspuns:

Cumpără altă baterie.