| BarbarinoRadu a întrebat:

Heyy, am un p20 lite pe care l-am scapat in apa si functioneaza cateva minute si apoi se opreste cu orele si eu acum vad ca are niste pixel morti (probabil sau ars) deci... cam cat costa sa schimb componentele arse si si ecranul?

2 răspunsuri:
| gothicbat a răspuns:

Mergi cu el la reparat.

| floryan221 a răspuns:

Nu știu cât te-ar costa, dar mai bine te duci cu el la reparat mai rapid, în timp, din cauza apei din el, componentele o să se corodeze. O să-ți afecteze mai multe componente și nu o să-ți mai convină să-l repari