| ElenaErika a întrebat:

Hi! cum pot apela serviciu cu clientii in Vodafone. As vrea sa iau legatura cu un operator. La ce numar ar trebui sa apelez. [mentionez ca am apelat si *222 si 444 si *100# dar niciuna dintre aceste numere nu m- au putut coordona catre un operator] este urgent. va rog.

Răspuns Câştigător
| RM a răspuns:

Pai eu ultima data am sunat la *222 si nr de apelare 2320 dupa care am intrat cu un operator de la internet si i-am zis sa-mi faca legatura cu cei de la abonamente pentru ca eu cu ei doream sa vorbesc. Poti face si tu la fel. Altfel chiar nu cred ca se poate. happy

| Elena_Iacobeanu_1968 a răspuns (pentru RM):

Am incercat nu merge.sunt niste(neprofesionali) la *555 raspund imediat dar iau 0.68 euro fara tva pe apel, cum termin in august abonamentul sa nu mai aud de ei....si cine doreste sa faca abonamente la Vodafone sa se gandeasca mai bine

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Ai aici o lista de optiuni:
https://www.vodafone.ro/....../index.htm

| Elena_Iacobeanu_1968 a răspuns:

Doresc sa iau legatura urgent cu un operator Vodafone