| Gaguejeerreue a întrebat:

Hi, sunt din Focșani si am un iphone 8 cu icloud blocat, se mai poate reseta din fabrică?

2 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

Nu mai poti face absolut nimic. Conecteaza-l la pc si intr-o folosind contul si parola icloud sau cu factura in mana mergi la service agreat Apple

| Lucian887 a răspuns:

Este posibil să resetați din fabrică un iPhone 8 cu o blocare iCloud. Cu toate acestea, va trebui să furnizați fie numele de utilizator și parola iCloud asociate dispozitivului, fie dovada dreptului de proprietate către Apple, pentru a ocoli blocarea iCloud și a finaliza resetarea din fabrică.