| rrrelllaxo a întrebat:

Htc One M7. Am cumparat azi de la un baiat un HTC one M7, l-am probat totul ok,cand ajung acasa si ma apuc sa fac niste poze, le face cu o tenta de roz, se mai face? A mai patit cineva asta? Vreau detalii! Dau FUNDA!

3 răspunsuri:
| RockableHu a răspuns:

Încercă să schimbi filtrul... Efectul idk... Şi mie mi se mai întâmplă. Reporneşte dispozitivul, poate merge, adică la min cel puţin aşa mi se rezolvă.

| rrrelllaxo explică (pentru RockableHu):

Ce filtru? ce efect? L-am stins si l-am pornit si la fel face.

| RockableHu a răspuns (pentru rrrelllaxo):

Atunci reclamă problema vânzătorului...