| 1Denisu007 a întrebat:

Huawei P9 lite 2017 este compatibil cu Orange VR?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

„Ochelarii Orange VR1 sunt compatibili cu smartphone-uri cu sistem de operare Android și iOS cu giroscop, accelerometru și diagonala ecranului între 4.7" și 6.2".

Din portofoliul actual, telefoanele compatibile sunt: Huawei P9, Lenovo Moto Z, Lenovo Moto G4, LG G5, Sony Xperia X, Sony Xperia Z5, Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S6 Edge, Samsung Galaxy S6 Edge +, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S7 Edge, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, HTC 10 si Alcatel Idol 4. "
De pe site-ul Orange.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Telefonul este luat de la Orange?

| 1Denisu007 explică (pentru darrio2007):

Nu, dar nu contează chestia asta, vreau ochelarii de la Orange pentru ca sunt buni si la un preț accesibil

| darrio2007 a răspuns (pentru 1Denisu007):

„Ochelarii Orange VR1 sunt compatibili cu smartphone-uri cu sistem de operare Android și iOS cu giroscop, accelerometru și diagonala ecranului între 4.7" și 6.2".

Din portofoliul actual, telefoanele compatibile sunt: Huawei P9, Lenovo Moto Z, Lenovo Moto G4, LG G5, Sony Xperia X, Sony Xperia Z5, Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S6 Edge, Samsung Galaxy S6 Edge +, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S7 Edge, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, HTC 10 si Alcatel Idol 4. "
De pe site-ul Orange.

| MolnarAndrei2016 a răspuns:

Probeaza