| Butunoi_Adelin_1996 a întrebat:

Imi apare la s4 active triungiul ala galben. si nu se aprinde... doar pana la numele lui gt-51 etc... si se stinge. ce sa fac. dau funda

2 răspunsuri:
| Mercorea_Petrica_1995_Sto3 a răspuns:

Este brickuit, triunghiul galben indica faptul ca se afla in modul download..trebuie resoftat. Daca te pricepi poti sa o faci acasa prin odin, luand un sistem android de pe http://www.sammobile.com/

| Butunoi_Adelin_1996 explică:

Am incarcat la laptop. cand am introdus incarcatoru original a disparut problema