| JustHelp a întrebat:

Imi poate recomanda cineva un telefon ieftin (maxim 1000 lei, nou) care sa arate ca un Iphone 5/5S/SE?
Am vazut cateva asemanatoare (Samsung Galaxy A3/A3/A6, cel mai tare mi-au placut variantele de 2016), dar erau putin cam scumpe pentru bugetul meu si niste telefoane Huawei, dar nu imi plac pentru ca butoanele de "Inapoi" si "home" sunt pe ecran, lucru care il fac sa arate mai putin atragator.

Funda!

Răspuns Câştigător
| Alex2904 a răspuns:

Mai bine ti-ai lua un Asus Zenfone Max sau un Xiaomi Redmi Note 3. Raportul calitate pret la aceste telefoane sunt mult mai bune comparativ telefoanele Huawei.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Cedry2k8 a răspuns:

De 1000 lei iti iei 5S de pe olx. De 650lei iti iei iphone 5, tot de pe olx

| danicool12 a răspuns:

Samsung Galaxy A3 gasesti nou la 1000 de lei, recomand.Desing atractiv functionara de care eu am fost multumit...