| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate spune cineva de ce imi scrie la iphone4S "Niciun serciviu" sus in colt stanga? Adica pana acum mergeam si imi scria Orange si acum pur si simplu nu mi se acceseaza operatorul. Am incercat sa il accesez manual, dar nu functioneaza, l-am inchis, am scos cartela, l-am deschis iar si nimic nu merge. Aveti vreo idee?

2 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Incearca sa introduci si alta cartela. Poate ca, cartela actuala s-a demagnetizat. Daca nu merge nici asa, iti recomand un service pentru telefoane. Nu ar trebui sa te coste mult.

| TommyLynn a răspuns:

Folosești Gevey SIM?