| gicksboy a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva ce cartela si la ce companie de telefonie ofera net nelimitat?
Stiu ca este una care ofera la orice tip de abonament,optiune,etc. net nelimitat, dar nu-mi amintesc numele...

2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna. La abonamentele mai mari ( ca pret) si la orice firma (Vodafone, Orange sau Telekom). De exemplu Vodafone are oferta red si smart au internet 4g nelimitat, dar care costa de la 9 euro pe luna.

| onix33 a răspuns:

Vezi ca cei de la Vodafone au lansat acum o oferta de Craciun interesanta http://reincarcareonline.wordpress.com/......e-vrei-tu/