| SorinRK a întrebat:

Imi puteti recomada o extraoptiune buna, de 3 euro la Telekom? Aș vrea mai multe minute naționale și în rețea.

6 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Opțiunea Star 3.
La reactivare ai pentru 3E: NELIM min/SMS in Telekom RO, 250 min nat/intl fix/SMS nat, 250 MB plus 3c/min nat/intl fix/SMS/MB nat dupa consumarea lor pentru 30 zile.

| SorinRK explică (pentru kar1GaNNN):

Și la cat trebuie sa dau?

| kar1GaNNN a răspuns (pentru SorinRK):

Suni la 1234 si urmezi informatiile despre opțiunea respectivă.

| Guest136187 a răspuns:

Băgați 5 și gata

| SorinRK explică (pentru Guest136187):

Nu am bani de 5

| Guest136187 a răspuns (pentru SorinRK):

Serios acum câți lei pot fi 5€. Aici unde sunt trebuie să plătesc 20 de € că sa am 1gb de internet