| StefanIulian19999 a întrebat:

Imi puteti zice si mie jocuri tari ca si Temple Run fruit ninja, line runner, angry birds, jetpack joyride si altele? (La telefonul meu se potriveste orice marime pentru. ecran ) Dau funda la cel mai? (mai mult)

Răspuns Câştigător
| TheMLG a răspuns:

Temple run 2, subway surfers, temple run brave, cut the rope, amazing alex, where is my water, where is my perry. Stiu ca toate sunt pe iOS.( dar mai mult ca sigur si pe android. )

| StefanIulian19999 explică (pentru TheMLG):

Da, le-am vazut si pentru. Android happy in Play Store

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Precizează modelul EXACT de telefon şi am să-ţi indic mai multe site-uri de unde poţi descărca GRATUIT numeroase jocuri.

Toate cele bune.

| StefanIulian19999 explică (pentru bursuc001):

Pai la tel-ul meu se pot instala toate jocurile posibile, rezolutia se adapteaza dupa ecran, e un Samsung happy

| StefanIulian19999 explică (pentru bursuc001):

Pai e Samsung...

| bursuc001 a răspuns (pentru StefanIulian19999):

De care ( că sunt o grămadă de modele )?
Precizează modelul EXACT de telefon.

Jocurile sunt clasificate după platformă, sistem de operare, tip de telefon, etc.

| StefanIulian19999 explică (pentru bursuc001):

EEE, lasa ca am destule acum happy
Mi-am umplut aproape toata memoria, oricum mersi happy

| bursuc001 a răspuns (pentru StefanIulian19999):

Cu plăcere!

Toate cele bune.

| danimazzz a răspuns:

Angry granny run, Trial Xtreme 1, 2, 3, Thunder race 2, Golden MInes,Subwat Surfs,Death Doom, Running penguin, Slice ice, Pyramide run, prison bears. Toate aceste jocuri le-am jucata si eu si ti le recomand.