| EU5 a întrebat:

Imi ziceti si mie un site de unde pot sa downloadez jocuri pentru android? happy ....Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Username94 a răspuns:

Pai at inseamna ca e Qvga si daca cauti pe google gasesti foarte usor mai ales daca scrii cuvinte cheie gen qvga sau apk formatul jocurilor android.Pana at uite un site http://galaxyyunited.blogspot.ro/? m=1 si sa cauti la istoric sunt mai multe aplicatii si jocuri full.Cu placere si daca vrei dai funda sunt nou si nu-s care e faza cu fundele da in fine;):))

5 răspunsuri:
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Poti intra in google si iti downloadezi de acolo android market sau google play.succes

| muciferus a răspuns:

Google play?

| EU5 explică (pentru muciferus):

Pai nu stiu de ce nu merge...ca eu vreau sa imi downloadez de pe calculator si dupa sa il bag in telefonoricum mersi si daca stii si alt site...te rog sa imi zici

| Username94 a răspuns:

Da Google Play ar fi o alternativa dar trebuie sa spui si pentru ce telefon cauti jocuri ca nu poti sa pui un Asphalt 7Heat pe un GALAXY Mini. Dupa ce spui ce telefon te pot ajuta mai usor considerand ca ai avea un QVGA iti recomand un blog www.lycanbd.blogspot.com

| EU5 explică (pentru Username94):

Pai eu am Samsung galaxy y