| Jawsz a întrebat:

Iphone 5/5s/5c sau Samsung S5/S4? Sincer sa fiu mi-e cam frica sa iau iphone laughing

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre Apple iPhone 5/5s/5c, eu aş alege Apple iPhone 5S (64GB), deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=2233%2C1101h0c83j8%2C3655

Dintre Samsung S5/S4, eu aş alege Samsung Galaxy S5, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......bow4os.php

Dintre TOATE, eu aş alege Samsung Galaxy S5, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......0c83j8.php

Toate cele bune.

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Îţi recomand Iphone 5 pentru că e 1500 de lei şi e la fel ca 5S...singura diferenţă e că pe 5S ai amprentă.

| Jawsz explică (pentru OnuOnulică):

Da dar știi că e știrea aia gen că i-a luat foc la una în buzunar laughing)

| OnuOnulică a răspuns (pentru Jawsz):

Amice, aia a fost o întâmplare...nu toate Iphone-urile sunt aşa că dacă erau toate aşa nu le mai cumpăra nimeni şi atunci firma Iphone nu era firma cu cele mai de succes telefoane pe piaţă şi cele mai vândute.

| վፀiፀፀ a răspuns:

Samsung Galaxy S4 e foarte bun! Il am de 1 an si nu mi-a facut nici o problema si e destul de rezistent(l-am scapat de multe ori pe gresie si pe strada si e perfect intreg). S5 are matusa mea si i se cam blocheaza iar de Iphone nu stiu ce sa zic, e mai mult de "fiță" dar prietenii mei sunt multumiti de el(s5 si 6). Eu as alege S4 :3

| Jawsz explică (pentru վፀiፀፀ):

Cum i-am spus si lui Marian, imi place mult aspectul la Iphone insa nu stiu.

| ssmecheru33 a răspuns:

Eu aş alege Samsung S5, pentru că e mai nou şi sigur e şi mai bun decât S4. iPhone, aşa cum spunea şi colegul nostru, e mai mult de fiţă.

| wizzkid a răspuns (pentru ssmecheru33):

In orice caz sa nu iti iei 6plus laughing frate e cat tabletalaughing su foarte subtirelaughing si eu zic to un S4 sau s5 sa iti iei!

| Jawsz explică (pentru wizzkid):

Stiu ca e de fițe Iphone insa imi place aspectul si nu stiu. dar ma sperie unele chestii la el laughing faza cu icloud-ul blocat, aplicatiile nu sunt toate gratuite. nu stiu

| wizzkid a răspuns:

Eu am iphone 6 si am ajuns la concluzia ca Samsung-ul e mai bun ca iphone-ul!
insa nu trebuie sa crezi tot ce se zice de iphone! e foarte bun! nu se rupe laughing