| Pirvu_Teodora_1997 a întrebat:

Iphone 5 rezista patru ani?

5 răspunsuri:
| kiky98 a răspuns:

Daca nu dai cu el de pamant sau ii faci jailbreak, da

| Raluu21 a răspuns:

Eu am unul de 1 an jumate si deja a fost o data la reparat pentru ecran si display si am schimbat in jur de 8 incarcatoare laughing
Daca ai grija mare cu el sa nu l spargi, sa nu i faci jailbreak e ok... Dar sunt sigura ca o sa ti se strice incarcatorul la un moment dat, cel putin asa au patit macar o data toti cunoscutii mei care au iph laughing

| OnuOnulică a răspuns:

Nu.

| TheCosmin02 a răspuns:

Nu, ia-ti ceva Samsung nu vei regretya daca vrei iti dau niste exemple spune-mi cam cat esti dispus sa dai pe el

| Pirvu_Teodora_1997 explică (pentru TheCosmin02):

28 de milioane...