| anonim_4396 a întrebat:

Iphone 5 sau Samsung galaxy s4? De ce?

5 răspunsuri:
| Andrada003 a răspuns:

Buna! Eu aleg Samsung galaxy s4 pentru ca iphonul nu este rezistent si se sparge usor.Asta e parerea mea.
O zi buna!

| Helena2011 a răspuns:

Samsung galaxy s4. Pentru ca Iphon-urile se strica repede. adica il scapi o data pe podea si nu mai e bun de nimic. A patit o prietena.winking

| 8mariastar a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/samsung_i9500_galaxy_s4-5125.php-specificati la Samsung Galaxy s4
sau
http://www.gsmarena.com/apple_iphone_4-3275.php
*parerea mea este ca Samsung galaxy s4 este mai bun decat iphone4

| 8mariastar a răspuns:

Samsung Galaxy S4