| Umberto_Umbe_1989 a întrebat:

Iphone 6/6 plus, sau Note 4? Voi ce spuneti?

6 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Nici unu. Huo Samsung, huo Apple.

| Barbura_Dora_1992 a răspuns (pentru Zaygon):

Păi aste sunt cele mai bune mărci, probabil tu ai ceva Nokia sau...

| Zaygon a răspuns (pentru Barbura_Dora_1992):

Cele mai bune? ma faci sa rad. Daca te uiti pe piata asiatica gasesti telefone mai bune la preturi mai mici si cu baterii decente. Da sti cum se zice: pentru unii conteaza brandu ca doar de, banul mamei si a tatalui. Si nu am Nokia, am un Allview X1 Xtreme ca telefon principal iar al doilea este un Samsung Star 2(nu are android daca esti curioasa), iar urmatorul telefon pe care o sa mi-l cumpar din banii mei(ca doar Allviewul nu mi l-au cumparat ai mei) o sa fie ori un Lenovo ori un Huawei ori un One Plus sau ceva care sa aiba baterie decenta si procesor si rami nu fas fas telefon subtire. Iar daca ai iphone iti spun ca nu sunt un om mediocru si telefonul il fac customizez cum imi place mie, nu cum ma limiteaza sistemu(iphonurile sunt pentru oameni mediocrii care nu sunt in stare sa isi expuna personalitatea si fac parte din gramada de oi. O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As alege note 4, sunt fan android.

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

6 Plus, se poate sa nu fie la fel de rezistent dar ai o diversitate mai mare de huse protectoare din care poti sa alegi si se descarca mai grei decat Note-ul. Bafta! happy

| Ayakawelwel a răspuns:

Primul...si al doilea happy