| z0zole a întrebat:

Buna dimineata in noul an. O mica intrebare am : Iphone 3g filmeaza sau doar face poze? Ce fel de cartela trebuie? Normala sau trebuie taiata din ia?

4 răspunsuri:
| WoaDmulL a răspuns:

Si filmeaza si face poze pai cartela de aia mica smartcard poti sa te duci la un service cu cartela ta normala si tio decupeaza sper ca ti-am fost de ajutor

| NikoPisy03 a răspuns (pentru WoaDmulL):

Cu ce program il poti face sa filmeze? Eu am iphone 3g si nu filmeaza doar 20 de secundesad

| WoaDmulL a răspuns (pentru NikoPisy03):

Din cauza ca nu ai destula memorie disponibila, sterge aplicatiile inutile.

O seara cat mai placuta!

| NikoPisy03 a răspuns (pentru WoaDmulL):

Mersi pentru informatiehappy