| anonim_4396 a întrebat:

Pentru o cartela micro-sim, noua, este de cumparat, sau trebuie luata o cartela normala si taiata cu un aparat special.
P.S.pe reteaua Orange
Funda!

Răspuns Câştigător
| radu05 a răspuns:

Cumperi o cartele normala si dupa trebuie taiata. La mine in oras e 15 lei de taiat o cartele

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Poti cumpara o cartela Micro SIM din orice magazin Orange. Nu recomandam taierea unei cartele SIM intrucat nu indeplineste specificatiile producatorului telefonului utilizat.
O zi buna,
Orange Helper

| SuzySuzy a răspuns:

Este o cartela "aproape" normala! Trebuie sa ii spui sa o taie si gata! Sau ii spui ce tel ai si poate stie vanzatorul!