| WimziMihai98 a întrebat:

La Nokia Lumia 610 atunci cand intru in "Games" si aleg o aplicatie Free de downloadat imi apare chestia aia cu region si se auto selecteaza tara Romania si butonul de "accept" este "blocat" adica cu gri... nu merge sa apas pe el.Cum fac sa le instalez?

3 răspunsuri:
| RaulFarkas a răspuns:

Nu mai trebuie sa faci o setare?
Eu am Nokia lumia 920 si nu am avut problema asta, e un joc xbox pentru lumia?

| WimziMihai98 explică (pentru RaulFarkas):

Salut! eu am aflat cum sa fac contul dar am bagat data mea de nastere si am dat accept, iar dupa mi-a zis ca sunt prea mic sa fac cont... si nu stiu cum sa schimb data de nastere ca apare un anunt care imi zice cevva legat de windows live id sa le schimb...

| RaulFarkas a răspuns (pentru WimziMihai98):

Intra pe contul de windows si acolo te duci la setari, apesi pe Editați informațiile personale sau edit the personal information. Acolo schimbi data de nastere.