| Kiduuxz a întrebat:

La S8 nu mai functioneaza fast charging de la ultimul update. Ce pot face ca sa functioneze din nou?

2 răspunsuri:
| MadnesOfJuice a răspuns:

Nu stiu unde ai citit ca cei de la samung au scos fast charging.
Eu am un S7 Edge, am facut update manual la Oreo, am toate updateurile la zi si imi functioneaza.
Vezi daca iti este activat din Device maintenance.-> Battery-> Advanced Settings-> Fast charging(sa fie on)
Incearca sa iti reinstalezi firmware-ul, daca nici asa nu functioneaza incearca un firmware mai vechi.

| Aricipurici a răspuns:

Ba da funcționează doar ca cei de la Samsung au șters-o