| MLR09 a întrebat:

LG optimus L7 sau Orange HIRO? Care e mai bun?

Răspuns Câştigător
| stroedaniel13 a răspuns:

Eu iti recomand Lg pentru ca mi se pare un telefon la un raport calitate pret excelent.

Totusi iti recomand ca mai intai sa intri aici: http://bit.ly/1jcFOal si sa citesti parerile celor care l-au cumparat deja. Asa poti sa gasesti anumite defect...

Vezi ca in aceasta perioada il gasesti si la un pret promotional.

5 răspunsuri:
| Madayna a răspuns:

LG optimus L7

| MLR09 explică (pentru Madayna):

Da nu ruleaza mai greu? Are android 4.0.3,procesor 1 GHz Cortex-A5 - single core iar HIRO : 4.2.2 si procesor dual-core Cortex-A7.

| Madayna a răspuns (pentru MLR09):

Sincer, nu ma pricep. Eu cumpar telefonul dupa aspect. big grin

| MLR09 explică (pentru Madayna):

A ok. Mersi.

| serj1012 a răspuns:

LG