| Robieski a întrebat:

M-a sunat cineva pe telefon cu numar privat. Cum pot afla cine m-a sunat? Am telefon Sony Ericsson model W100i.

Răspuns Câştigător
Alte răspunsuri
15 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

E simplu. Iti faci un cont aici: https://voceonline.romtelecom.ro/flashlogin/index.php dupe ce iti faci cont vei primi un numar de telefon online. Apoi iti setezi telefonul sa devieze apelul la acel numar cand dai ocupat. Intrii pe site, te uiti la apeluri si vezi numarul.

Atentie insa ca situl merge ceva mai greu, deci rabdare pana reusesti sa iti faci cont. EU asa am facut si am aflat cine m-a sunat cu nr privat.

Alte răspunsuri
| Robieski explică:

Eu stiu cinei dar vreau sa-i aflu doar nr de tel!

| Madut a răspuns:

Nu se poate afla daca te suna cineva cu nr privat. Poate, poti afla numai daca ai abonament la telefon. Poate.

| Cristinell90 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema si as dori sa aflu cum pot afla cine ma suna cu numarul ascuns.Mentionez ca am un Samsung galaxy S2

Alte răspunsuri
| cole21 a răspuns:

Nu conteaza ce telefon ai. Nu se poate afla cine te suna cu nr privat, doar sa incerci la un magazin specializat de la reteaua in care te afli(Orange, cosmote, Vodafone)

Alte răspunsuri