| Ilie_Marian_1995 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine va rog frumos am o tableta si i-am dato cuiva sa se joace pe ea timp de 2 zile pe tableta avea desenat un model acel model a fost uitat de persoana aceea si mi-a contul de google si eu nu il mai stiu ce sa >fac?" va rog ajutati-ma

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai calm trebuie sa scrii pe Google.ro asa numele tabletei si master reset
adica o deschizi in meniul recovery si resetare din fabrica daca e cu Android