| andrei1897 a întrebat:

Ma gadesc la un telefon oppo, am vazut tot felul de reclame si par interesante, are cineva si poate sa-si expuna parerea, pe care l-ati recomanda din lista asta? https://recenziionline.ro/cele-mai-bune-telefoane-oppo/

3 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

Salut!
Eu am un Oppo A74 și l-am cumpărat în februarie de la Altex cu 1100 de lei din cauză că vechiul Samsung A70 nu mai mergea bine.
In mare parte telefonul meu merge bine, face bine și poze.
Dar eu zic mai bine să îți iei un Samsung sau Huawei, să te axezi pe mărci mai cunoscute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te risca la branduri asa low cost oppo xiaomi naspeturi

| AndreiSingurul a răspuns:

Eu am Xiaomi de vreo 2 ani și n-am avut probleme. e si mid range, nu unul top, modelul meu