| SY_Mihai_1994 a întrebat:

Mă poate ajuta cineva de unde pot să găsesc un încărcător Quick Charge 3.0 pentru Google Pixel XL?

10 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Pe Amazon ai cautat?

| SY_Mihai_1994 explică (pentru gelu1970):

Nu știu cum e faza cu vama și prețurile la vama și apoi livrarea.

| gelu1970 a răspuns (pentru SY_Mihai_1994):

Daca vrei iti cumpar unul si ti.l trimit. Imi trimiti cei 20 euro aproximativ cat costa si il cumpar si apoi il trimit. Pe magazin google nu stiu cat e unul original. Pot sa caut si iti spun.

| SY_Mihai_1994 explică (pentru gelu1970):

Da,te rog daca ai putea.

| gelu1970 a răspuns (pentru SY_Mihai_1994):

Ok. Caut si iti scriu ceea ce gasesc. Se pate ca ceea ce au oferit cei de la google pentru pixel xl la vremea respectiva, ca si fast charge, intarziau o ra si 40 min. Pana la 100%. Deci destul de mult. Ma uit sa vad ce gasesc si iti scriu. Daca ai wapp scrie un nr. in mesaj privat sau macar un mail.

| SY_Mihai_1994 explică (pentru gelu1970):

Mihaimita11@gmail.com

| gelu1970 a răspuns (pentru SY_Mihai_1994):

Ok Mihai.

| Crackman a răspuns:

Olx, quick mobile sau magazin de la google.

| SY_Mihai_1994 explică (pentru Crackman):

Magazinul de la google nu lucrează în România.

| Crackman a răspuns (pentru SY_Mihai_1994):

Cauta olx sau situri asemanatoare