| anonim_4396 a întrebat:

Mai sunt si alte persoane sunate de numere necunoscute? Nu neaparat din alta tara, recent am fost sunat de doua numere din aceiasi retea si am cartela de abia cumparata, dar nu am raspuns. Ori mesajele acelea ciudate ca si cum ar fi de la banca cu ceva executare silita si lucruri. Nu cred ca e adevarat. A mai patit cineva?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca abia ai cartela cine stie a cui a fost numarul inainte de asta

| Sarcopt a răspuns:

Cu siguranță numărul a aparținut cuiva rău platnic şi acum sună în disperare la acel număr. Şchimbăl din nou. Baftă!

| Sjk00 a răspuns:

Nu vreau sa il mai schimb, e deja a doua oara. Am trecut chiar pe alta retea din aceleasi motive.